سلام دوستان. کلاس تقویتی مثلثات که در ده جلسه حضوری یا مجازی برگزار می شود شامل مباحث صفر تا صد مثلثات (آنچه در دبیرستان و ریاضی پایه های دانشگاه لازم است) خواهد بود. در این جلسات از معرفی اولیه نسبت های مثلثاتی شروع می کنیم، دایره مثلثاتی و نسبت های مثلثاتی زوایای مرکب، اتحادهای مثلثاتی و عبارت های مثلثاتی در پی خواهند آمد. سپس توابع مثلثاتی و ویژگی های آن ها بررسی خواهند شد. توابع وارون مثلثاتی، حد، پیوستگی و مشتق توابع مثلثاتی، نمودار توابع مثلثاتی و نامساوی هایی با توابع مثلثاتی را خواهیم داشت. انتگرال از توابع مثلثاتی را خواهیم دید و در پایان کاربردهایی از توابع مثلثاتی ارائه می شود. در هر جلسه مثال های متنوعی حل خواهیم نمود. 

این کلاس نه تنها برای دانش آموزان پایه یازده و دوازدهم و نیز دانشجویان سال های اول دانشگاه بسیار مفید است بلکه علاقمندان به مباحث ریاضی و المپیادها را نیز به دنبال خود خواهد کشاند.

سبد خرید

ثیت نام کلاس های مثلثات

پس از تایید ثبت نام، ایمیلی به شما ارسال خواهد گردید. در صورت نیاز به پیگیری با ارسال اطلاعات ثبت نام از طریق واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۷۲۰۴۱۴۷ یا ۰۹۳۵۰۶۸۳۵۹۷، پیگیری نمایید یا تماس بگیرید.
  • ترجیحاً شماره تماسی را وارد کنید که بر روی آن شبکه اجتماعی (واتس آپ یا تلگرام) دارید. از این شماره برای تشکیل گروه استفاده خواهد شد.
  • $۰٫۰۰
    شروع کلاس ها از چهارشنبه پنجم آبان ماه خواهد بود. برای شرکت در کلاس های حضوری ارائه کارت واکسن کووید ۱۹ الزامی است.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جشنواره پاییزی مهارت های هفتگانه کامپیوتر
جشنواره پاییزی مهارت های هفتگانه کامپیوتر
جشنواره پاییزی مهارت های هفتگانه کامپیوتر
جشنواره پاییزی مهارت های هفتگانه کامپیوتر

تماس با ما:    واتس آپ  ۰۹۳۵۰۶۸۳۵۹۷  تلگرام:  MathBridge@     پست الکترونیک:   info@newrasha.ir        قوانین سایت          ارتباط با ما