ثبت نام در کلاس های انتگرال

یکی از عمده مباحثی که در حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه تحلیلی (یا همان حسابان) ارائه می شود بحث انتگرال و کاربردهای آن است. این بحث در رشته های علوم پایه و فنی و مهندسی دانشگاه از درس ریاضی (عمومی)۱ شروع شده و سپس در درس ریاضی (عمومی) ۲ توسعه می یابد. همچنین کاربردهای متنوعی از آن ارائه می گردد. اما آن چه این میان کمی آزار دهنده به نظر می رسد شکل تعمیم مفهوم انتگرال و نیز تکنیک های محاسبه انتگرال ها است. ما در این دوره کلاس مفهوم انتگرال را از ابتدایی ترین و پایه ای ترین مباحث آن شروع می کنیم و با تکیه بر حل مساله و رفع اشکال تا عمیق ترین مباحث آن پیش خواهیم رفت. همراه ما باشید تا درک درستی از انتگرال به دست آورده و بتوانید انواع مسائل آن را تجزیه و تحلیل نموده و حل کنید. مدرس این کلاس دکتر علیرضا پوحسنی عضو هیات علمی دانشگاه خواهد بود.

سبد خرید

ثیت نام کلاس های انتگرال

پس از تایید ثبت نام، ایمیلی به شما ارسال خواهد گردید. در صورت نیاز به پیگیری با ارسال اطلاعات ثبت نام از طریق واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۷۲۰۴۱۴۷ یا ۰۹۳۵۰۶۸۳۵۹۷، پیگیری نمایید یا تماس بگیرید.
  • ترجیحاً شماره تماسی را وارد کنید که بر روی آن شبکه اجتماعی (واتس آپ یا تلگرام) دارید. از این شماره برای تشکیل گروه استفاده خواهد شد.
  • $۰٫۰۰
    شروع کلاس ها از یک شنبه نهم آبان ماه خواهد بود. برای شرکت در کلاس های حضوری ارائه کارت واکسن کووید ۱۹ الزامی است.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جشنواره پاییزی مهارت های هفتگانه کامپیوتر
جشنواره پاییزی مهارت های هفتگانه کامپیوتر
جشنواره پاییزی مهارت های هفتگانه کامپیوتر
جشنواره پاییزی مهارت های هفتگانه کامپیوتر

تماس با ما:    واتس آپ  ۰۹۳۵۰۶۸۳۵۹۷  تلگرام:  MathBridge@     پست الکترونیک:   info@newrasha.ir        قوانین سایت          ارتباط با ما